معرفی شرکت آرام بانان آسمان(اولین مجموعه پرواز با بالن)

معرفی شرکت آرام بانان آسمان(اولین مجموعه پرواز با بالن)

معرفی اختصاصی از سایت گردشگری ایران (www.gardeshgariiran.ir)

 

 

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان

 

آسمان در دست توست…!

پرواز با بالن هوای گرم یک سفر اکتشافی واقعی ست و به همان اندازه شما در هر زمان و یا هر جایی که پرواز کنید یک تجربه فراموش نشدنی را بدست خواهید آورد. وقتی با بالن پرواز می کنید با یک خلبان با تجربه همراه خواهید بود که پرواز عالی برای شما رقم خواهد زد و شما را در طول پرواز راهنمایی می کند.

فضای اطراف و طبیعت بکر آنچنان شما را متحیر خواهد ساخت که متوجه گذر زمان نمیشوید و این را بدانید همه ی آن چیزی که شما نیاز دارید؛ میل و اشتیاق به ماجراجویی ست!

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان1

اکتشاف دایمی …؟

ماهیت بالن هوای گرم به این معنی ست که شما حتی اگر ده پرواز داشته باشید در سال به یک شکل نخواهد بود ، بنابراین جایی که شما پرواز می کنید و یا چیزهایی که خواهید دید چه تپه ها باشند یا دشت ها ویا حتی درختان، کاملاً بستگی به وزش باد دارد و همه چیز نوست حتی جهت حرکت شما در آسمان . اما چیزی که مسلم است این است که شما تا سالها بعد همیشه برای این ماجراجویی حرف های زیادی برای گرفتن خواهید داشت وعکس هایتان به یادگار خواهند ماند.

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان6

هیجان بالن سواری

پرواز در سپیده دم صبح

در حال شروع شدن به آرامی به مانند خورشید بالا می روید و به آرامی بر فراز دشت زیبا و باشکوه ، عظمت دماوند ، شناور در آسمان ، پیش خواهید رفت ، سپیده دم صبح را نظاره گر خواهید بود.

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان2

 ماجراجویی با بالن آنا !؟

صبح زود هنگامی که خواب ناز را ترک نموده اید ، این است که هنوز هوا تاریک ، شما ممکن است خوش شانس باشید برای دیدن پرندگان با ارتفاع پرواز آنها ، خلبان را ملاقات کرده ، شاهد آماده سازی بالن ، برای سفری هیجانی ، متفاوت و ماندگارخواهید بود و آماده برای فیلم برداری با پرتاب بادبادک از ارتفاعات بلند.

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان3

 چه اتفاقاتی در سایت پرواز خواهد افتاد !؟

در ابتدای ورود به سایت صبحانه و آبمیوه را میل نموده و آماده برای پروازی خاطره انگیز می شوید ! لحظه لحظه ، برای پرواز با بالن آماده و قلب تپنده شما شروع به زدن می کند ، کم کم با بالن در آسمان ارتفاع گرفته تا به خورشید نزدیک و نزدیکتر شوید تا بادبادک خود را در هوا شناور کنید در هر جهتی که باد می وزد ، نظاره گر منطقه زیبا و شگفت انگیز ، سر سبز دماوند ، کوه سر به فلک کشیده آن خواهید بود ، این یک ماجراجویی برای شماست در حالی که بر فراز آسمان اید ، از ارتفاعات ، منطقه زیر پایی خود را نظاره گرید ، می دانید که سفر با بالن را شروع کرده اید و ما نمی دانیم که در کدام منطقه یا محله همچنان که در جهت و نسیم باد شناور هستید فرود خواهید آمد ، این یکی از بهترین لذتهای سفر با بالن در دنیا می باشد ، خلبان در صورت عالی بودن وضعیت جوی هوا به ارتفاعات بالاتر خواهد رفت ، شما لایه لایه های هوا را لمس می کنید ، و با بالن به حرکت خود در مسیر باد ادامه می دهید ، بادبادک ها را در مسیر و جهت وزش باد رها کرده ، در حالی که درون بسکت بالن در ارتفاعات هستید ، منطقه شگفت انگیز دماوند ، را به زیبایی رصد خواهید نمود ، آسمان بی همتا را ، نظاره گر می شوید ، در انتهای سفر پرواز با بالن ، فرودی غیر قابل پیش بینی را تجربه می کنید و سفر را با هیجان و خاطره ی ماندگار و متفاوت به پایان می رسانید ما برای برای شما نوشیدنی و کیک آماده ، سرو کرده و در انتها جشنی را برپا می کنیم ،هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند، هیچ کدام از پرواز ها همیشه همان مکان و سیاحت اکتشافی در دماوند خواهد بود.پس بیاید در حفظ منطقه دماوند ( آبسرد ) ، همچنین حفظ محیط زیست ، حیوانات ، پرندگان متعهد ، کوشا باشیم.

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان 4

 برنامه پرواز

چیزهایی که شما پیش رو خواهید داشت:

   ثبت نام مسافران تا ۵ نفر

   جلسه آزمایشی کامل

   سرو کردن صبحانه برای شما و آماده فیلمبرداری و عکسبرداری

   آماده سازی بالن توسط تیم متخصص برای پرواز

   ۴۵ الی ۶۰ دقیقه پرواز با بالن آبا

   جمع آوری بالن توسط تیم متخصص آبا

   برپا کردن میز پذیرایی همراه کیک و نوشیدنی

   برپایی جشن برای مسافرین

   برگشت مسافرین با ماشین آفرود به مکان اولیه پرواز بالن

گردشگری ایران-شرکت آرام بانان آسمان5

HOT AIR BALLOON

ARAMBANAN ASEMAN COMPANY

۲۲۷۰۴۲۱۵(+۹۸۲۱)

۲۲۷۰۵۱۲۰(+۹۸۲۱)

www.aba.co.ir

www.balons.ir

info@aba.co.ir

نظرات ۰