دسته‌ها
آژانس های مسافرتی ایران

دانلود لیست مشخصات آژانس های مسافرتی استان آذربایجان شرقی

لیست مشخصات آژانس های مسافرتی استان آذربایجان شرقی

 

 

 

در این فایل که به صورت فرمت اکسلی (XLSX) از طرف ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور ارائه شده است ، نام آژانس ، نشانی و شماره تلفن های آن به تفکیک استان های مختلف تهیه شده است.

100949339398

از زهرا مرادی (مدیر سایت)

من یک آدم کاملا عادی و معمولی هستم که عشق به کشورم ایران و گردشگری آن دارم که این عشق باعث شد این سایت را در سال ۱۳۹۲ با دوست عزیزم و یک تن از عزیزانم (حامی همیشگی این سایت) ، راه اندازی کنم.این سایت به هیچ نهاد دولتی، سازمان و یا شرکت خصوصی وابسته نیست و کاملا شخصی و خودجوش می باشد و هیچ پشتوانه ی مالی پشت این سایت وجود ندارد و تا الان با هزاران بالا و پایین های اقتصادی، این سایت را سرپا نگه داشتم و آن هم فقط به خاطر تعلق خاطر من به این سایت (مانند فرزندی برای من) و مهمتر از همه خدمت و آگاهی رسانی در زمینه گردشگری به مردم عزیز ایران می باشد. نمی دانم تا چه حد رضایت بازدیدکنندگان عزیز را فراهم کنم ولی تا آنجایی که در توانم باشد، به این کار ادامه خواهم داد.


 • سلام مممممممممممممممم ممنون از سایت خوبتون،فقط لیست مربوط به آژانس مسافرتی استان آذربایجان شرقی دانلود نمیشه

  آوریل 9, 2014
  پاسخ
  • سلام.بسیار سپاسگزارم از حضور گرم شما... ممنونم،شما لطف دارید... دانلود میشه و روی آیکون دانلود که شکل قطار هستش بزنید و قشنگ دانلود میشه و امتحان کردم و هیچ مشکلی نداره... موفق باشید...

   آوریل 9, 2014
   پاسخ