قالب وردپرس درنا توس
خانه / اصطلاحات و مقالات / مقالات و دانستنی های گردشگری / رقابت هتل ها در سرعت اینترنت و خدمات Wi-Fi رایگان
به کانال تلگرام سایت جامع گردشگری ایران بپیوندید

رقابت هتل ها در سرعت اینترنت و خدمات Wi-Fi رایگان

رقابت هتل ها در سرعت اینترنت و خدمات Wi-Fi رایگان

با توجه به سرعت نفوذ فناوری های نو درزندگی روزمره و صنایع مسافرتی، ارایه وای فای رایگان و اینترنت پرسرعت مزیت رقابتی درصنعت هتلداری و گردشگری جهان شده است.
درراستای تلاش های رقابت آمیز جهانی درجلب رضایت مشتریان، یک هتل درابوظبی مدعی شد که سریع‌ترین اینترنت پرسرعت را درتمام هتل‌های جهان ارایه داده است.

هتل برج السراب در ابوظبی ادعا کرده است که سریع‌ترین سرعت اینترنت را درمقایسه با همه هتل‌های جهان به مسافران خود عرضه می‌کند.

مدیران هتل برج السراب در مینا می گویند که اخیرا با ارتقای سیستم خدمات Wi-Fi به ۱٫۲ ( Gbps) گیگابایت درهر دقیقه به مهمانان خود امکان میدهد که از هر هتل دیگری درجهان سریعتر به اینترنت وسایت های آنلاین دسترسی داشته باشند.
رقابت هتل ها در سرعت اینترنت و خدمات1 Wi-Fi رایگان
این هتل به کاربران امکان داده است نرخ سرعت اینترنت این هتل را از طریق سایت hotelwifitest.com ارزیابی کنند که نرخ سرعت اینترنت دردسترس درهتل ها را درسراسرجهان آزمایش و اعلام می‌کند.

طبق مندرجات این وب سایت هیچ هتلی در سطح ملی یا بین المللی از نظر دسترسی به اینترنت پرسرعت به برج السراب نمی‌رسد. پیش از به روزرسانی خدمات اینترنت پرسرعت دراین هتل ۲۷۰ مگابایت درهردقیقه (Mbps) بود که حتی این سرعت نیز از میانگین جهانی سرعت اینترنت که ۱۰۰-۲۵۰ Mbp است، بیشتر محسوب می‌شود.

درحال حاضر بالاترین سرعت اینترنت که هتل السراب در ابوظبی مدعی آن شده ۲۴۰ -Mbps است درحالی که دردبی این رقم ۴۸ مگابایت در ثانیه ثبت شده است.

رقم ثبت شده دررکوردسرعت اینترنت و خدمات Wi-Fi خبر بسیار مهمی برای گردشگران به ویژه مسافران بخش کسب و کار و تجارت است که امکان بررسی ۳۱۸ اتاق را دراین هتل لوکس دارند که اخیار افتتاح شده است.

صاحبان و گردانندگان این هتل ارایه این خدمات اینترنتی را مهم‌ترین و ویژگی منحصر بفرد این هتل می‌دانند که اینترنتی با بالاترین سرعت و کاملا رایگان به مهمانان خود می‌دهد.

منبع:
www.kooleposhty.com
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل

رقابت هتل ها در سرعت اینترنت و خدمات Wi-Fi رایگان

درباره ی زهرا مرادی

ما دو دوست و دو جوان هستیم و هر دو عشق به ایران و گردشگری ایران داریم طوری که این عشقمان ما را به این فکر انداخت که این وبسایت را باهم راه بیندازیم.نمیدانیم تا چه حد رضایت بازدید کنندگان عزیز را فراهم کنیم ولی ما عاشقانه این کار را ادامه خواهیم داد.دوستانی هستیم که بسیار دوستانه و عاشقانه از راه دور باهم در تعامل هستیم و این وبسایت را باهم مدیریت میکنیم.هدف ما و کار ما تنها به وب ختم نمی شود و در کنار وب کارهای دیگری در زمینه گردشگری و غیر گردشگری(مثل:گردشگری و برنامه ریزی شهری و…)را انجام می دهیم که تا حالا با کمک خدا موفق بوده ایم و امیدواریم در این وبسایت هم بتوانیم موفق عمل کنیم.

مطلب پیشنهادی

چگونه مسافر سازگار با محیط زیست باشیم؟

در رابطه با وضعیت زمین نگران باشید زیرا رد پای انسان در آن است.انسان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *