قالب وردپرس درنا توس
خانه / اصطلاحات و مقالات / مقالات و دانستنی های گردشگری / پیشنهادی برای سفر هوایی با کودک
به کانال تلگرام سایت جامع گردشگری ایران بپیوندید

پیشنهادی برای سفر هوایی با کودک

پیشنهادی برای سفر هوایی با کودک

در این مطلب چند پیشنهاد برای سفر هوایی با کودک ، چگونه برای کودکمان بلیط رزرو و بسته بندی وسایل آنها برای شما نگاشته شده است.

رزرو پرواز شما

– زمان پرواز حامل های مختلف را مورد بررسی قرار دهید.ساعت پروازی را انتخاب کنید که شلوغ نباشد تا بیشتر بتوانید به کودک خود توجه کنبد.

– سعی کنید پرواز شب را رزرو کنید.چون شب زمان خواب کودک است و در پروازهای طولانی  شما کمتر اذیت خواهید شد.

– اگر در حال تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بلیط برای نوزاد خود هستید، حتما قبل از خرید ازمسیولین بلیط در رابطه با نرخ بلیط کودک سوال کنید.

– برخی از شرکت های هواپیمایی برای نوزادان پول بلیط کامل را می گیرند. پس نرخ چند شرکت هواپیمایی را بررسی کنید.

– با آژانس مسافرتی خود یا هواپیمایی در رابطه با وعده های غذای کودک صحبت کرده و یکی از آنها را برای پرواز در نظر بگیرید.

– اگر با همسرتان مسافرت می کنید یا همسفری دارید،توجه داشته باشید که صندلی های کنار هم رزرو کنید تا اگر در سفر طولانی یکی خواب است،دیگری مراقب کودک باشد.

– قبل از سفر راجب کمک هایی که بعد از پیاده شدن از هواپیما به شما می شود مانند:چرخ دستی؛ صندلی چرخ دار؛ یا کمک های موتوری سوال فرمایید.

پیشنهادی برای سفر هوایی با کودک 1

بسته بندی برای سفرتان

– نگاهی به مقررات چمدان ها و بار در خطوط هوایی داشته باشید. زمانی که نوزاد همراه خود دارید، به تعداد و وزن چمدان هایتان توجه بیشتری داشته باشید.در اکثرخطوط هوایی به شما اجازه داده می شود که لوازم کودکتان را در پرواز همراه خود داشته باشید.

– در سفر با کودک از کوله پشتی یا کوله پشتی چرخ دار استفاده کنید،زیرا برای نگهداری از نوزادتان به دست هایتان احتیاج دارید.

– زمانی که با یک کودک سفر می کنید به این معنی است که به امکانات و منابع بیشتری در رابطه با کودکان در فرودگاه و هواپیما احتیاج خواهید داشت.پس قبل از سفر در این مورد اطمینان حاصل کنید.

مترجم : سحر مردانه

 

منبع:

www.kooleposhty.com

www.ricksteves.com

پیشنهادی برای سفر هوایی با کودک

درباره ی زهرا مرادی

ما دو دوست و دو جوان هستیم و هر دو عشق به ایران و گردشگری ایران داریم طوری که این عشقمان ما را به این فکر انداخت که این وبسایت را باهم راه بیندازیم.نمیدانیم تا چه حد رضایت بازدید کنندگان عزیز را فراهم کنیم ولی ما عاشقانه این کار را ادامه خواهیم داد.دوستانی هستیم که بسیار دوستانه و عاشقانه از راه دور باهم در تعامل هستیم و این وبسایت را باهم مدیریت میکنیم.هدف ما و کار ما تنها به وب ختم نمی شود و در کنار وب کارهای دیگری در زمینه گردشگری و غیر گردشگری(مثل:گردشگری و برنامه ریزی شهری و…)را انجام می دهیم که تا حالا با کمک خدا موفق بوده ایم و امیدواریم در این وبسایت هم بتوانیم موفق عمل کنیم.

مطلب پیشنهادی

چگونه مسافر سازگار با محیط زیست باشیم؟

در رابطه با وضعیت زمین نگران باشید زیرا رد پای انسان در آن است.انسان ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *