قالب وردپرس درنا توس
به کانال تلگرام سایت جامع گردشگری ایران بپیوندید

قلعه شهر اسدیه

قلعه شهر اسدیه

اسدیه 7

قلعه اسدیه و یا به عبارتی جاکم نشین اسداباد در مرکز شهر اسدآباد قراردارد. این عمارت در واقع محل سکونت و حکمرانی حاکم منظقه که از ظرف خاندان علم انتخاب می شده بوده است.

اسدیه 6

قلعه دارای جهار برج در جهار گوشه آن است که برای زمان های دفاع و نیز زیبایی آن طراحی شده است. . این مجموعه در سمت جنوبی یک طبقه و در سمت شمالی و مشرف با باغ دو طبقه دارد.

اسدیه 5

طبقه پایین برای خدمه و نیز انبار مورد استفاده قرار می کرفته است وطبقه دوم که از زیبایی های خاص خودش برخوردار است و در واقعه اعیانی است بعنوان محل سکونت حاکم است.

اسدیه3

این طبقه در سمت جنوب  دارای ایوانی با دو ستون رو به باغ است.این بنا در زمان قاجاریه ساخته شده است و در حال حاضر محل استقار میراث فرهنگی است

اسدیه 2 اسدیه اسدیه 1

منبع :عکاسخانه قهستان

درباره ی مرضیه فلاح زاده

ما دو دوست و دو جوان هستیم و هر دو عشق به ایران و گردشگری ایران داریم طوری که این عشقمان ما را به این فکر انداخت که این وبسایت را باهم راه بیندازیم.نمیدانیم تا چه حد رضایت بازدید کنندگان عزیز را فراهم کنیم ولی ما عاشقانه این کار را ادامه خواهیم داد.دوستانی هستیم که بسیار دوستانه و عاشقانه از راه دور باهم در تعامل هستیم و این وبسایت را باهم مدیریت میکنیم.هدف ما و کار ما تنها به وب ختم نمی شود و در کنار وب کارهای دیگری در زمینه گردشگری و غیر گردشگری(مثل:گردشگری و برنامه ریزی شهری و…)را انجام می دهیم که تا حالا با کمک خدا موفق بوده ایم و امیدواریم در این وبسایت هم بتوانیم موفق عمل کنیم.

مطلب پیشنهادی

کلیسای مسروپ مقدس،اراک

  این اثر در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۵۳۳ به‌عنوان یکی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *