قالب وردپرس درنا توس
خانه / اطلاع رسانی و خدمات گردشگری / معرفی کتاب های گردشگری و هتلداری / معرفی کتاب (Medical Tourism،گردشگری سلامت/پزشکی)

معرفی کتاب (Medical Tourism،گردشگری سلامت/پزشکی)

Medical Tourism (گردشگری سلامت/پزشکی)بخش هفتم و فصل ۳۹ از کتاب Travel Medicine در چاپ چهارم می باشد که برای سال ۲۰۱۹ و از صفحه ۳۷۱ تا ۳۷۵ این کتاب را تشکیل می دهد.

  نویسندگان این بخش از کتاب:

 Joanna Gaines  و   C.Virginia Lee 

 

چکیده این بخش از کتاب:

گردشگری سلامت/پزشکی به عنوان اولویت سفر به منظور دریافت مراقبت های بهداشتی تعریف شده است.گردشگران سلامت/پزشکی ممکن است برای انواع مختلفی از روش‌ها از جمله درمان‌های نوین یا آزمایشگاهی سفر کنند.گردشگران سلامت/پزشکی نیز ممکن است به کشورهای در حال توسعه یا پیشرفته سفر کنند. گردشگری سلامت/پزشکی نشان دهنده یک بازار مراقبت بهداشتی رو به رشد است و این گروه از مسافران چالش های منحصر به فردی را برای بهداشت عمومی و پزشکی بالینی ارائه می دهد.علاوه بر توصیه های بهداشتی مسافرتی سنتی، گردشگران سلامت/پزشکی دارای نیازهای بهداشتی منحصر به فرد هستند و باید به آنها توصیه شود. برخی از این نیازها عبارتند از:

اطمینان از شرایط فعلی پزشکی به اندازه کافی پایدار برای سفر و نیاز به مراقبت های مناسب پس از عمل است.

برای دانلود کامل این بخش Medical Tourism (گردشگری سلامت/پزشکی) به زبان اصلی،لینک زیر را کلیک فرمایید:

 

ترجمه،تهیه و جمع آوری اختصاصی از سایت گردشگری ایران: www.gardeshgariiran.ir

معرفی کتاب (Medical Tourism،گردشگری سلامت/پزشکی)

درباره ی زهرا مرادی (مدیر سایت)

من یک آدم کاملا عادی و معمولی هستم که عشق به کشورم ایران و گردشگری آن دارم که این عشق باعث شد این سایت را در سال ۱۳۹۲ با دوست عزیزم و یک تن از عزیزانم (حامی همیشگی این سایت) ، راه اندازی کنم.این سایت به هیچ نهاد دولتی، سازمان و یا شرکت خصوصی وابسته نیست و کاملا شخصی و خودجوش می باشد و هیچ پشتوانه ی مالی پشت این سایت وجود ندارد و تا الان با هزاران بالا و پایین های اقتصادی، این سایت را سرپا نگه داشتم و آن هم فقط به خاطر تعلق خاطر من به این سایت (مانند فرزندی برای من) و مهمتر از همه خدمت و آگاهی رسانی در زمینه گردشگری به مردم عزیز ایران می باشد. نمی دانم تا چه حد رضایت بازدیدکنندگان عزیز را فراهم کنم ولی تا آنجایی که در توانم باشد، به این کار ادامه خواهم داد.

مطلب پیشنهادی

معرفی کتاب ( آشنایی با توریسم چای (ایران): راهنمای کاربردی)

نویسنده: همیرا زمانی‌ فراهانی ناشر: مهکامه ۲۴۲ صفحه – رقعی (شومیز) – چاپ ۱ – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *